STOWARZYSZENIE PIŁKARSKIE DWUNASTKA WŁOCŁAWEK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Składki członkowskie płacimy do 15go każdego miesiąca całym rokiem na nr BGŻ 81 2030 0045 1110 0000 0231 4910
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 369
ogółem: 552 672

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wydarzenia

Firma WĄTARSKI Autoryzowany Dealer VW pomaga DWUNASTCE w...

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-28 13:07

Firma Wątarski Autoryzowany Dealer VW we Włocławku, pomaga naszej drużynie w zorganizowaniu tegorocznego wyjazdu na Turniej do Hanoweru. To kolejna włocławska Firma, która udzieliła nam wsparcia, dzięki czemu piłkarze DWUNASTKI będą mogli pojechać na tak duże i prestiżowe zawody.

 

 

 


Aktualności

Poniedziałek wolny

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-30 09:48

Dzień  02.05.2016r. (poniedziałek) jest wolny od zajęć treningowych.

Przypominamy ,iż mecz młodzików z Orłem Służewo jest przełożony na 01.06.2016r.


I kolejka Deichmanna

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-14 19:22

U-9 Brazylia, Kamerun, Kolumbia zbiórka sobota  10.50 SP 12

U-11 Brazylia zbiórka 12.15 SP 12

Transport we własnym zakresie

 


Deichmann Minimistrzostwa 2016

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-12 01:05

U-11 Brazylia

Iwańczuk, Glonek, Kaczorowski, Bąkała, Mieszkowski, Brzeziński, Antoszczuk, Frydrych, Janicki, Kliński

U-9 Brazylia

Kwiatkowski, Czerwiński, Sztuka, Wienconek, Gromczewski, Filocha, Pasternak, Molenda, Jarosz, Glonek

U-9 Kolumbia

Lis Michał, Bachurski, Pawłowski, Orliński, Nawrocki, Rakowski, Matusiak, Matuszewski, Kraziński, Stępiński

U-9 Kamerun

Rybowski,  Lis Mikołaj, Będziak, Bieńkowski, Jarębski, Kwiatkowski,  Dyrcz, Juras, Szanowski, Łukowski, 

http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2016/U-11/Toru%C5%84/Aktualno%C5%9Bci


Master Kids w rocznika 2008,2009

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-04 23:47

W dniach 09-10.04.2016r. w Hali Mistrzów odbędą się trzy turnieje. W sobotę 9 kwietnia  rano zmagania rozpoczną chłopcy rocznika 2008 zaś w sobotę popołudniu chłopcy rocznika 2009. W dniu 10 kwietnia rywalizowac będa tylko chłopcy rocznika 2008. 

Powołani 2008(9.04): Rybowski, Szanowski, Będziak J., Dyrcz, Juras, Kwiatkowski, Jarębski, Bieńkowski, Łukowski, Koszt turnieju 40zł. Zbiórka 8.30 Hala Mistrzów

Powołani 2009(9.04): Lis, Gołębiewski, Duszyński, Olejniczak, Czajkowski, Będziak P., Moczulski, Małecki, Rypiński, Mikołajewski. Czerwiński M,. Koszt turnieju 40zł. Zbiórka 13.15 Hala Mistrzów

Powołani 2008(10.04): Rybowski, Będziak j., Juras, Dyrcz, Jarębski, Koperski, Czerwiński B., Wiśniewski, Kuźnicki, Jasiński, Uzarski, Sumiński, Szymański. Koszt turnieju 30zł. Zbiórka 9.15 Hala Mistrzów

Prosimy o informacje do środy do 20.00 trenerowi czy syn będzie uczestniczył w turnieju czy też nie w przypadku braku potwierdzenia zostanie powołany kolejny zawodnik.

http://masterkids2015.wix.com/turnieje#!terminarze-i-tabele/c1irw

 


Turniej "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-03 22:38

W dniach 06-07.04.2016r. przebywać będzie na finale województwa w Janikowie kategoriach.

W dniu 6 kwietnia chłopcy rocznika 2008 i młodsi U-8 zbiórka 6.00 SP 12

Igor Rybowski, Filip Juras, Oliwier Dyrcz, Mikołaj Lis, Stasiu Kwiatkowski, Mikołaj Jarębski, Nikodem Bieńkowski, Wiktor Janiszewski, Alan Olejniczak, Borys Małecki, Mateusz Zarośliński, Krzysztof Mikołajewski 

W dniu 7 kwietnia chłopcy rocznika 2006 i młodsi U -10 zbiórka 6.00 SP 12

Matuszkiewicz Bartosz,Skomra Miłosz, Skomra Tymon,  Kliński Kuba, Czerwiński Karol, Antoszczuk Mateusz, Czapski Kacper, Wienconek Kacper,  Sztuka Jakub, Justyński Wojciech, 

Obowiązkowo ponownie wydrukowana ze strony "Z podwórka na stadion" zgoda rodziców oraz podstemplowana "legitymacja szkolna" w przypadku weryfikacji brak jednego z dokumentów wyklucza zawodnika z gry.


Zmiana treningów rocznika 2008 i 2009/10

  • autor: dwunastka2012, 2016-04-03 22:31

W związku z wyjazdem na finały województwa w turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku reprezentacji SP 12  w środę(06.04) i czwartek(07.04) treningi rocznika 2008 i 2009/10 zostają odwołane.

Obie grupy w tym tygodniu są połączone i trenują poniedziałek(04.04) i wtorek 16.00(05.04) Orlik Kaliska 108.


Trening rocznika 2007

  • autor: dwunastka2012, 2016-03-31 10:31

Czwartkowy popołudniowy trening rocznika 2007 został odwołany z powodu wyjazdu trenera Dominika. 


Święta Wielkanocne

  • autor: dwunastka2012, 2016-03-26 13:11

Zdrowych, Wesołych Świat Wielkanocnych w gronie Rodzinnym 

                                     życzy

              Zarząd Stowarzyszenia wraz z Trenerami


Treningi na Orliku Kaliska i Budowlanka

  • autor: dwunastka2012, 2016-03-25 08:28

Po świętach wychodzimy na powietrze i będziemy trenować tak do końca listopada 2016r.

Rocznik 2004/2005 T. Ramza 

wtorek 17.15 , czwartek 17.15, piątek 17.00  Orlik Kaliska

Rocznik 2004/2005 T. Górski

wtorek 16.00  , piątek 16.30 Orlik Budowlanka 

Rocznik 2006/2007  T. Chojnacki

poniedziałek 16.00 Orlik Kaliska, wtorek 16.30 Orlik Budowlanka, czwartek 16.00 Orlik Budowlanka (grupa T. Chojnackiego zaczyna od czwartku)

Rocznik 2008  T. Ramza

poniedziałek, środa 16.00 Orlik Kaliska

Rocznik 2009/2010 T.Ramza

wtorek, czwartek 16.00 Orlik Kaliska

Trening Bramkarski T.Dembek

piątek 15.00 Orlik Kaliska

Adresy:

Orlik Kaliska ul. Kaliska 108

Orlik Budowlanka ul. Nowomiejska 25


Deichmann Minimistrzostwa 2016

  • autor: dwunastka2012, 2016-03-25 07:32

Stowarzyszenie "Kochamy Sport" po raz kolejny organizuje ogólnopolski turniej Deichmann Minimistrzostwa 2016. Zespoły Dwunastki jak co roku będą rywalizowały w Toruniu o awans do Finału Finałów ,który odbędzie się w Wałbrzychu. W turnieju zagrają cztery zespoły Dwunastki trzy w kategorii U-9( Brazylia, Kolumbia, Kamerun) oraz jeden w kategorii U-11(Brazylia).

Koszt turnieju wynosi 100zł (koszulka,spodenki, getry) 

Wpłaty należy dokonać trenerowi prowadzącemu do końca marca 2016r.

Powołani U-11: Iwańczuk, Bąkała, Brzeziński, Mieszkowski, Glonek, Kaczorowski, Antoszczuk, Frydrych, Janicki,Kliński. Mecze odbywać się będą w niedziele w godzinach 12.00- 17.00

Zespół U-11 w czasie eliminacji zawitają do Torunia tylko 6 razy gdzie zagra więcej spotkoań w każdy dzień poniżej przedstawiamy terminy nie licząc finału:

24.04.2016r., 01.05.2016r., 08.05.2016r., 15.05.2016r., 29.05.2016r.  Finał w Toruniu 11 lub 12.06.2016r.

Powołani U-9: Rybowski, Łukowski, Szanowski, Będziak J., Juras, Bieńkowski, Kwiatkowski S., Jarębski, Dyrcz, Lis Michał., Lis Mikołaj, Szymański, Bachurski, Stępiński, Nawrocki, Orliński, Pasternak, Rakowski, Molenda, Pawłowski, Jarosz, Matuszewski, Kraziński, Gromczewski, Sztuka, Wienconek, Czerwiński, Kwiatkowski D., Glonek, Matusiak. Mecze odbywać sie będą w soboty w godzinach 12.00 - 17.00

Zespoły U-9 w czasie eliminacji zawitają do Torunia tylko 6 razy gdzie zagrają więcej spotkoań w każdy dzień poniżej przedstawiamy terminy nie licząc finału:

16.04.2016r., 07.05.2016r., 14.05.2016r., 28.05.2016r., 04.06.2016r., Finał w Toruniu 11 lub 12.06.2016r.

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie  ze strony "Stowarzyszenia Kochamy Sport" karty indywidualnej zawodnika i dostarczenie trenerowi.

W przypadku braku informacji oraz wpłaty trenerowi prowadzącemu do końca marca zostanie powołany kolejny zawodnik.


Archiwum aktualności


Mecz 2014-10-25, 17:00


herb MŁODA WŁOCŁAWIANKA II WŁOCŁAWEK 3:12 herb DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
MŁODA WŁOCŁAWIANKA II WŁOCŁAWEK   DWUNASTKA WŁOCŁAWEK

Reklama

Zegar

Kalendarium

05

05-2016

czwartek

06

05-2016

piątek

07

05-2016

sobota

08

05-2016

niedziela

09

05-2016

pon.

10

05-2016

wtorek

11

05-2016

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

SMS UKS Lider - Dwunastka Włocławek 3 - 12
Ładowanie...

Sport.pl