Rok 2010 |
|
|
|
1 miejsce |
DAP CUP 2010 - Brodnica |
9.01 |
|
1 miejsce |
Ogólnopolski Halowy Turniej Orlików rocznik 2002/2003 - Lider CUP 2010 |
13.02 |
|
1 miejsce |
Dwunastka CUP rocznika 2002 |
19.11 |
|
3 miejsce |
I Ogólnopolski Turniej Halowy Młodzików o Puchar Prezesa OZPN Sieradz - Zduńska Wola |
19.12 |
Rok 2011 |
|
|
|
3 miejsce |
Turniej Piłki Nożnej rocznika 2002 - Toruń |
23.01 |
|
1 miejsce |
DEICHMANN Minimistrzostwa Europy 2011 - Toruń |
04/06.2011 |
|
1 miejsce |
Finał Województwa kujawsko-pomorskiego XI Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - Szubin MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA U10 |
11.06 |
|
11 miejsce |
Finał Krajowy DEICHMANN Minimistrzostwa Europy 2011 - Wrocław |
26-24.06 |
|
4 miejsce |
Półfinał Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - Kluczbork |
12-23.08 |
|
1 miejsce |
Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ w roczniku 2002 - Warszawa |
10.12 |
Rok 2012 |
|
|
|
2 miejsce |
Ogólnopolski Turniej w Halowej Piłce Nożnej Milan CUP rocznika 2002 - Milan Sport - Nowa Wieś |
29.01 |
|
2 miejsce |
Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2002 BRODNICA CUP 2012 |
4.02 |
|
1 miejsce |
Turniej o Puchar Prezesa POZPN chłopców w kategorii Orlik - U 10 - Płock |
11.03 |
|
2 miejsce |
|
1 miejsce |
Finał Województwa kujawsko-pomorskiego XII Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - Świecie MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA U10 |
23.05 |
|
1 miejsce |
Finał Wojewódzki - Turniej Piłkarski - KUJAWSKO-POMORSKA LIGA ORLIKA o Puchar Marszałka Województwa - Rypin |
6.06 |
|
2 miejsce |
DEICHMANN Minimistrzostwa Europy 2012 - Toruń |
9.06 |
|
4 miejsce |
Półfinał XII Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - Kluczbork |
13-24.08 |
|
2 miejsce |
Finał Wojewódzki - III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - Bydgoszcz |
03.10 |
|
4 miejsce |
IV Halowe Mistrzostwa Ursynowa o Puchar Burmistrza Dzielnicy - Warszawa |
19.12 |
Rok 2013 |
|
|
|
2 miejsce |
Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych - Płock |
11.01 |
|
1 miejsce |
Halowy Turniej Piłki Nożnej MKS Włókniarz CUP 2013 roczników 2002 i 2003 - Toruń |
2.02 |
|
1 miejsce |
Dwunastka CUP 2013 rocznika 2002 |
23.02 |
|
4 miejsce |
|
1 miejsce |
Finał Wojewódzki - XVIII Turniej im. Marka Wielgusa 2013 MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA U11 |
16.05 |
|
2 miejsce |
DEICHMANN Minimistrzostwa 2013 - Toruń |
9.06 |
|
1 miejsce |
w klasie orlików w grupie VII w sezonie 2012/2013 - liga okręgowa K-PZPN |
2012/2013 |
|
10 miejsce |
Finł Krajowy XVIII Turnieju im. Marka Wielgusa 2013 - Police |
20-22.09 |
|
1 miejsce |
Finał Wojewódzki - IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - Bydgoszcz |
03.10 |
|
2 miejsce |
Finał Krajowy - IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - Warszawa |
09-12.10 |
|
4 miejsce |
V Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii młodzików - Ciechocinek |
7.12 |
Rok 2014 |
|
|
|
3 miejsce |
Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików - Włocławek |
8.02 |
|
1 miejsce |
Turniej piłki nożnej rocznik 2002 - Lider CUP 2014 |
22.02 |
|
2 miejsce |
I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej KUJAWY CUP 2014 |
19-21.06 |
Rok 2015 |
|
|
|
1 miejsce |
I Turniej "GIEKSA CUP" - Ciechocinek |
21.02 |
|
3 miejsce |
Lider Winter Kids CUP 2015 |
28.02 |