STOWARZYSZENIE PIŁKARSKIE DWUNASTKA WŁOCŁAWEK - strona nieoficjalna

Herb
  • Składki członkowskie płacimy do 15go każdego miesiąca całym rokiem na nr BGŻ 81 2030 0045 1110 0000 0231 4910

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Dwunastka wygrała w Skierniewicach

• autor: H.Stankiewicz, 2014-10-21 20:15

Dwunastka Włocławek wygrała dwudniowy Ogólnopolski Turniej Piłkarski rocznika 2005 i młodszych "WIDOK CUP 2014".

~~W pierwszym dniu turnieju chłopcy zagrali w grupie B z takimi zespołami jak AF Widzew Łódź, Mazovia Rawa Mazowiecka, Widok Skierniewice oraz Widok 2006. W grupach obowiązywał system "każdy z każdym" mecz i rewanż. W ośmiu spotkaniach Dwunastka zanotowała siedem zwycięstw i jedną porażkę i tym samym zajęła pierwsze miejsce w tabeli z przewagą 7 pkt. nad drugim Widokiem Skierniewice. Z grup wychodziły po trzy zespoły walczące następnego dnia o miejsca 1-6. Razem z naszymi chłopcami oraz gospodarzami z grupy B jako trzeci awansował Widzew Łódź. Z grupy A natomiast awans uzyskał Śląsk Wrocław, ARPiT Koluszki i AP Żyrardów.

Tak jak pierwszego dnia zespoły grały "każdy z każdym" bez rewanżu. Dwunastka pokazała się z bardzo dobrej strony i zespół udowodnił,że wygranie grupy nie było przypadkiem. Ładne akcje zespołowe zaczynające się od bramkarza mogły się również podobać przybyłym kibicom i dopingującym ich rodzicom. Pierwsze pięć spotkań zakończyło się naszymi zwycięstwami i ostatni mecz chłopcom przyszło zagrać z AP Żyrardów o pierwsze miejsce w turnieju, bowiem drużyna z Żyrardowa miała również szanse na zdobycie Pucharu. Po bardzo zaciętej walce do ostatniego gwizdka lepszą okazała się drużyna Dwunastki Włocławek zwyciężając 2:1. Najlepszym zawodnikiem wybrano Jakuba Brzezińskiego z Dwunastki strzelca 15 z 46 bramek całej drużyny.Trzeba także pochwalić formację obronną, która nie pozwoliła na wiele przeciwnikom przez co zespół stracił najmniej goli ze wszystkich uczestników. Warto również zaznaczyć ,że w naszym zespole zagrało pięciu zawodników z rocznika 2006.

Drużyna wystąpiła w składzie:

Piotr Stankiewicz, Bartosz Płoszaj, Patryk Kwaśniewski, Bartosz Bąkała, Jakub Mieszkowski, Jakub Kliński, Błażej Kraiński, Mateusz Baranowski, Jakub Brzeziński, Filip Bednarek, Mateusz Antoszczuk, Wiktor Janicki, trener Łukasz Ramza.

Wyniki I dnia turnieju:

(B.BĄKAŁA,J.BRZEZIŃSKI,P.KWAŚNIEWSKI,F.BEDNAREK,M.BARANOWSKI)

DWUNASTKA - AP ŻYRARDÓW 2:1

(P.KWAŚNIEWSKI,J.BRZEZIŃSKI)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Nagrody Prezydenta
Ładowanie...