dzisiaj: 60, wczoraj: 95
ogółem: 1 116 742
statystyki szczegółowe
|
|||
Klasyfikacja końcowa:
1.Andrespolia Wiśniowa Góra
2.Widok Skierniewice
3.Akademia Rozwoju Pasji i Talentów Koluszki
4.Widzew Łódź
5.Dwunastka Włocławek
6.UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
7.AP Żyrardów
8.UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
9.Korona Kielce
10.UKS SMS Łódź
Król strzelców turnieju: Igor Bielawski (Andrespolia) - 9 goli
Wyróżniający się zawodnik turnieju: Jakub Brzeziński (Dwunastka)
Wyróżniający się bramkarz turnieju: Kacper Krupa (Andrespolia) - rocznik 2007
Najładniejsza bramka turnieju: Maksymilian Łukasik (ARPiT Koluszki) - Wspaniały gol piętą
Najlepsi kibice (nagroda specjalna): AP Żyrardów
Wyniki wszystkich meczów w rozwinięciu
Wszystkie mecze:
UKS SMS Łódź - Widok Skierniewice 0:1 (Seweryniak)
ARPiT - Andrespolia 1:2 (Kacperski - Bielawski x2)
Widzew Łódź - Piotrcovia 1:0 (Jankowski)
UKS Mazovia - AP Żyrardów 1:0 (Mąkola)
Korona Kielce - Andrespolia 1:3 (Dereszniak - Poborski, Bielawski x2)
Dwunastka Włocławek - Widok Skierniewice 4:1 (Kwaśniewski, Mieszkowski, Brzeziński x2 - Seweryniak)
ARPiT Koluszki - Widzew Łódź 3:3 (Kuśmirek x2, M. Łukasik - Jankowski x2, Łużniak)
UKS SMS Łódź - UKS Mazovia 2:2 (Pałyga, Misiak - Mąkola , Rozwadowski)
UKS Piotrcovia - Andrespolia 0:3 (Poborski, Bielawski, Drzazga)
AP Żyrardów - Widok Skierniewice 0:2 (Zając, Gędek)
ARPiT Koluszki - Korona Kielce 2:0 (Kacperski, Żaczek)
Dwunastka Włocławek - UKS SMS łódź 3:0 (Janicki, Bąkała x 2)
Andrespolia - Widzew Łódź 0:2 (Skorzycki x2)
Widok Skierniewice - UKS Mazovia 2:1 (Zając x 2 - Piwowarski)
Piotrcovia - Korona Kielce 2:1 (Wojtasik, Żurek - Michta)
AP Żyrardów - Dwunastka Włocławek 0:3 (Brzeziński x2, Mieszkowski)
ARPiT Koluszki - Piotrcovia 3:2 (M. Łukasik x2, Kacperski - Wachecki x2)
UKS SMS Łódź - AP Żyrardów 0:1 (Obłąkowski)
Korona Kielce - Widzew Łódź 0:1 (Jankowski)
Dwunastka Włocławek - UKS Mazovia 4:0 (Janicki, Brzeziński, Mieszkowski, Kliński)
Korona Kielce - UKS SMS Łódź - mecz o 9 miejsce - 2:2 (k.3:2) (Dziuba, Michta - Głuszczak x2)
Piotrcovia - AP Żyrardów - mecz o 7 miejsce 1:2 (Wachecki - Gacki, Olech)
Widzew Łódź - Widok Skierniewice 0:2 (Furmański, Gendek)
Dwunastka Włocławek - Andrespolia 0:1 (Bielawski)
Widok Skierniewice - UKS Mazovia 2:0 (Seweryniak, Dudek)
Andrespolia - ARPiT Koluszki 2:0 (K. Drzazga, Bielawski)
Widzew Łódź - UKS Mazovia 3:0 (Tarkowski x2, Mokracki)
Dwunastka Włocławek - ARPiT Koluszki 0:3 ( M. Łukasik, Nowacki, Kuśmirek)
UKS Mazovia - Dwunastka Włocławek - mecz o 5 miejsce - 0:4 (Brzeziński x3, Kliński)
Widzew Łódź - ARPiT Koluszki - mecz o 3 miejsce - 1:3 (nie zanotowano - Kuśmirek, M. Łukasik. Dybała)
Widok Skierniewice - Andrespolia - finał - 0:2 (Bielawski x2)
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.