dzisiaj: 66, wczoraj: 19
ogółem: 1 116 365
statystyki szczegółowe
|
|||
W dniu 08.01.2016r. we Włocławku odbędzie się turniej rocznika 2004. Zbiórka 7.30 Hala Mistrzów
Powołani: Frydrych, Brzeziński, Bąkała, Mieszkowski, Gawłowski, Szmajda, Kurdubski, Kaczorowski, Glonek.
Prosimy do wtorku do 20.00 o potwierdzenie obecności syna po tym terminie zostanie powołany kolejny zawodnik.
Grupa A Grupa B
1. Unislavia Unisław 1. Oranje Sport Konin
2. UKS SMS Włocławek 2. Dwunastka Włocławek
3. Zdrój Ciechocinek 3. Gwiazda Toruń
4. Lech Rypin 4. Juventus Academy Toruń
5. Kujawiak Kowal 5. Jedynka Aleksandrów
GODZINA MECZU | ZESPOŁY | WYNIKI | Strzelcy goli |
8.15 - 8.30 | UKS SMS – Kujawiak | : |
|
8.32 – 8.47 | Dwunastka – Jedynka | : |
|
8.49 – 9.04 | Zdrój – Lech | : |
|
9.06 – 9.21 | Gwiazda – Juventus | : |
|
9.23 – 9.38 | Unislavia – UKS SMS | : |
|
9.40 – 9.55 | Oranje – Dwunastka | : |
|
9.57 – 10.12 | Kujawiak – Zdrój | : |
|
10.14 – 10.29 | Jedynka – Gwiazda | : |
|
10.31 – 10.46 | Lech – UKS SMS | : |
|
10.48 – 11.03 | Juventus – Dwunastka | : |
|
11.05 – 11.20 | Kujawiak – Unislavia | : |
|
11.22 – 11.37 | Jedynka – Oranje | : |
|
11.39 – 11.54 | UKS SMS – Zdrój | : |
|
11.56 – 12.11 | Dwunastka – Gwiazda | : |
|
12.13 – 12.28 | Unislavia – Lech | : |
|
12.30 – 12.45 | Oranje – Juventus | : |
|
12.47 – 13.02 | Zdrój – Unislavia | : |
|
13.04 – 13.19 | Gwiazda – Oranje | : |
|
13.21 – 13.36 | Lech – Kujawiak | : |
|
13.38 – 13.53 | Juventus – Jedynka | : |
|
14.00 konkurs żonglerki
14.15 – 14.30 mecz o IX miejsce ……………………………………………………………………………….. (po spotkaniu dekoracja zespołów z miejsc IX – X)
14.35 konkurs rzutów karnych
14.50 - 15.05 1. 1/4 finału A1 - B4 ……………………………………………………………………………….
15.07 – 15.12 2. 1/4 finału A3 - B2 ……………………………………………………………………………….
15.14 – 15.29 3. 1/4 finału A2 - B3 ……………………………………………………………………………….
15.31 – 15.46 4. 1/4 finału A4 - B1 ……………………………………………………………………………….
15.50 dekoracja zespołów z miejsc V-VIII ( najwyżej sklasyfikowany zespół po spotkaniach grupowych spośród przegranych w ćwierćfinałach zajmuje miejsce V w turnieju itd. )
16.00 – 16.15 1/2 finału wygrany 1. - wygrany 2. …………………………………………………………..
16.17 – 16.32 1/2 finału wygrany 3. - wygrany 4. ………………………………………………………….
16.45 – 17.00 mecz o 3 miejsce ………………………………………………………….
17.02 – 17.17 mecz o 1 miejsce ………………………………………………………….
17.20 zakończenie turnieju, dekoracja zespołów z miejsc I-IV, wręczenie nagród indywidualnych
Grupa A
| Unislavia | UKS SMS | Zdrój | Lech | Kujawiak | Punkty | Bramki | Miejsce |
Unislavia |
|
|
|
|
|
|
|
|
UKS SMS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdrój |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lech |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kujawiak |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grupa B
| Oranje | Dwunastka | Gwiazda | Juventus | Jedynka | Punkty | Bramki | Miejsce |
Oranje |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dwunastka |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gwiazda |
|
|
|
|
|
|
|
|
Juventus |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jedynka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.